Upozornění

Tento model je homologován pro Evropu (Euro6),  zatím se do ČR nedováží.

06LADA Granta Sedan je nejnovějším modelem automobilky VAZ. Má čtyřdveřovou karoserii se samotným prostorným zavazadlovým prostorem. Moderní design, prostorný interiér . Karoserie působí solidním a reprezentativním vzhledem.

09Rozměry modelu LADA Granta se skvělými manévrovacími schopnostmi a vynikající dynamikou zajišťují vozidlu výhodu při parkování v stísněných městských podmínkách. Karoserie je vyráběna z pozinkované oceli, což zabezpečuje dobré antikorozní vlastnosti a vztahuje se na ni 6 letá záruka na prorezavění.

17Přístrojová deska i celý interiér jsou řešeny účelně a s ohledem na celkovou ergonomii a funkčnost. Prostorný interiér vozidla umožňuje pohodlné cestování pěti osobám.Design vozidel LADA Granta se vyznačuje geometricky přesnou linií, která jim dává dojem lehkosti a dravosti. Elegantní přední a zadní světlomety.

35Motor je vybaven vícebodovým vstřikováním paliva , který splňuje evropskou emisní normou EURO 5B a zároveň se vyznačuje vysokým výkonem a stabilně nízkou spotřebou paliva.