Spuštění nových stránek Lada.cz

Od 10.2.2015 jsme spustili nové stránky Lada.cz, na těchto stránkách budeme průběžně doplňovat informace o prodávaných vozech a novinkách,

Upozorňujeme že na našich stránkách naleznete i modely které jsou určeny pouze pro Ruský trh.

Pro Český (Evropský) trh jsou homologovány (Euro 6) pouze modely Niva v 3-dveřové variantě, Granta, Kalina 2 

Momentálně nejsou pro Český trh ve výrobě žádné vozy Lada.

PRODEJ VOZŮ LADA

Vše okolo výroby prodeje a dovozu vozů LADA

http://auto.idnes.cz/jan-ptacek-lada-avtovaz-zigulik-d35-/automoto.aspx?c=A170424_102404_automoto_fdv

 

 

 

 

Ekologická likvidace vozidel Lada

Majitelé vozidel LADA - VAZ, májí možnost bezplatně odevzdat úplné vozidlo s ukončenou dobou životnosti dané značky v celé České republice a to na pobočkách společnosti Metalšrot Tlumačov a.s. a na dalších jeho smluvních sběrných místech po celé ČR, kde bude zákazníkovi vystaveno potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků ZDARMA.

Více informací zde

Garance vozidel Lada-VAZ

Na vozidla Lada zakoupená mimo prodejní siť CS AUTOLADA spol s.r.o. nelze uplatnit bezplatné garanční opravy vozidla v naších servisních střediscích.

Informace ke zpětnému odběru autobaterií

Koneční uživatelé mohou odevzdat použitou autobaterii na našich pobočkách, případně přímo kontaktovat společnost REMA Battery (www.remabattery.cz). Na těchto stránkách najdete více informací ohledně systému zpětného odběru baterií a akumulátorů.

Prodejna náhradních dílů

Na základě dotazů zákazníků oznamujeme, že prodej náhradních dílů Lada všech modelů stále probíhá na adrese Koněvova 211, Praha 3 v nezměněné podobě, pouze byl sloučen s prodejnou automobilů. Své dotazy směřujte na tel. 234 114 210 nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Záruka Lada

LADA NIVA - 2 roky na celé vozidlo bez omezení kilometrů, 3 roky na prorezavění karoserie LADA KALINA/PRIORA - 3 roky na celé vozidlo bez omezení kilometrů, 6 roků na prorezavění karoserie.